logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

Rok akademicki 2017/2018

Zmarł ks. prof. Jan Kowalski

x kowalski rip news

W wieku 88 lat zmarł ks. prof. dr hab. Jan Kowalski. Wykładowca teologii moralnej i ascetycznej. 15 maja 2002 roku otrzymał tytuł doktora honoris causa Papieskiego Wydziału Teologicznego.

Czytaj więcej

Sesja w liczbach

oceny info

Na Papieskim Wydziale Teologicznym trwa przerwa semestralna i choć niektórzy studenci muszą zmierzyć się z sesją poprawkową, to spróbujemy już teraz krótko podsumować zimową sesję egzaminacyjną.

Czytaj więcej

#MojaAlmaMater #50latPWT

alma mater news

Pokażmy światu, ilu nas jest. Zapraszamy do wyjątkowej akcji na facebooku z okazji złotego jubileuszu Papieskiego Wydziału Teologicznego.

Czytaj więcej

Duchowość maturalna 2018

maturalny news

Biuro Promocji PWT we współpracy z Diecezjalnym Duszpasterstwem Młodzieży przygotowało materiały, które mogą pomóc tegorocznym maturzystom w duchowym przygotowaniu się do egzaminu dojrzałości.

Czytaj więcej

MWM - zgłoś się!

MWM news

Zapraszamy do drugiej edycji Modlitewnego Wsparcia Maturzysty. Potrzebujesz modlitwy? Chcesz modlić się za maturzystę? Wypełnij formularz i czekaj na naszą odpowiedź.

Czytaj więcej

Wykład ks. Józefa Swastka


Wykład ks. prof. dr. hab. Józefa Swastka na temat życia i działalności Rektora PWT, ks. prof. Józefa Majki w 100 rocznicę urodzin i 25 rocznicę śmierci.

Czytaj więcej