LOGO NAPI PNG2
A+ A A-

Rok akademicki 2016/2017

MWM – podsumowanie

matura-2017

Zakończyły się tegoroczne matury. Zakończyło się też dzieło Modlitewnego Wsparcia Maturzysty (MWM). Do dzieła przyłączyło się blisko 250 osób. Codziennie modlili się w intencji maturzystów o pomyślne zdanie egzaminów i wybór drogi życiowej zgodnej z wolą Bożą.

Czytaj więcej

U św. Edyty Stein

kolo-teol

W każdy czwartek o godzinie 11:15 członkowie Koła Teologicznego gromadzą się, aby poznawać postać wybranego teologa XX i XXI wieku. Jednak 18 maja 2017 roku, wykład fakultatywny miał miejsce poza murami uczelni.

Czytaj więcej

Tomaszonalia 2017

Modlitwa, błogosławieństwo, przekazanie kluczy - tak rozpoczęły się tegoroczne, trzecie Tomaszonalia, czyli święto studentów Papieskiego Wydziału Teologicznego.

Czytaj więcej

P353, TS101 i TS304

15052017 1

Właściciele tych kodów mają powody do radości – zdobyli nagrody za wypełnienie wszystkich ankiet w ewaluacji po semestrze letnim.

Czytaj więcej

TAM po raz trzeci

tam 3 news

Teologiczna Akademia Młodych ma za sobą już trzecie spotkanie. Tym razem młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu oleśnickiego zgłębiała m.in. opis stworzenia świata czy teorię komunikacji.

Czytaj więcej

O naturze i obrazie Boga

16052017 2d

"Natura Dei et Imago Dei - Filozoficzne koncepcje natury i obrazu Boga w chrześcijaństwie" – to tytuł cyklicznej konferencji naukowej, którą zorganizował na Instytut Filozofii Chrześcijańskiej PWT we współpracy z Międzynarodowym Towarzystwem Filozoficzno-Teologicznym.

Czytaj więcej

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia (Opera, Firefox, Chrome, IE).

EU Cookie Directive Module Information