LOGO NAPI PNG2
A+ A A-

Rok akademicki 2016/2017

KFK – kolejna edycja konkursu

kfk 3 edycja news

Trzecia edycja Konkursu Filozofii Klasycznej (KFK) odbywa się pod hasłem „Czy jesteś wolny?”. Jest on adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska. Zgłosić szkołę do eliminacji konkursowych można do 9 października.

Czytaj więcej

Muzeum i Biblioteka na nowo

glinski muzeum news

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotr Gliński przekazał na ręce abp. Józefa Kupnego umowę dotacyjną w wysokości 40 mln złotych na przeprowadzenie remontu Muzeum Archidiecezjalnego i adaptacji Biblioteki Archidiecezjalnej.

Czytaj więcej

Nagrania wykładów z WDD 2017

wdd film news

Wszystkie wykłady wygłoszone w ramach XLVII Wrocławskich Dni Duszpasterskich "Otrzymaliśmy w darze Ducha Świętego. Różnorodność w jedności."

Czytaj więcej

DFN na PWT

dfn news

Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowa edycja Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. W tym roku przygoda z nauką odbywa się pod hasłem „Nauka bez granic”. Przygotowaliśmy kilka bardzo ciekawych propozycji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Czytaj więcej

WDD 2017 - relacja

wdd 1 news

XLVII Wrocławskie Dni Duszpasterskie przeszły do historii. To jedno z najstarszych forów duszpastersko-dyskusyjnych w Polsce. W tym roku odbywało się pod hasłem „Otrzymaliśmy w darze Ducha Świętego. Różnorodność w jedności”.

Czytaj więcej

Gdzie ONA tam my

legnickie pole news

W Legnickim Polu, podczas XXIV Diecezjalnego Spotkania Młodych, mieliśmy okazję i przyjemność zainteresować uczestników ofertą naszej Uczelni.

Czytaj więcej